Blog

 

Je TO tu! Vybíráme další "Tvář Studia Karolína", která s námi nafotí nové kolekce svatebních a plesových šatů. Odměnou ji za to budou nejen fotky, ale také možnost zapůjčení svatebních nebo plesových šatů dle vlastního výběru ZDARMA a slevy na ostatní sortiment.

V úterý 10. prosince pro vás chystáme VELKÝ VÝPRODEJ! Jen v tento jediný den budete moci ve Studiu Karolína získat SLEVU 50 % na celý sortiment bižuterie a svatebních dekorací! Můžete tak za skvělou cenu vybrat dárek pro své blízké nebo udělat radost sobě. To ale není vše.

Vážení zákazníci, v pondělí 28. 10. (Den vzniku samostatného československého státu) bude mít Studio Karolína ZAVŘENO. Přejeme vám krásný prodloužený víkend.

Studio Karolína společně se Zámkem Lužec Vás všechny srdečně zvou na příjemné posezení s hercem Alexejem Pyškem, s nímž si budete moci při odpolední kávě (od cca 16 hodin) v krásných prostorách Zámku Luže popovídat.

V Karolíně startuje letní VÝPRODEJ dámské konfekce, plesových šatů, obleků a dalších oděvů ze Studia Karolína a Outletu Karolína: 1 + 1 ZDARMA!

rádi bychom vás upozornili, že o svátcích 5. a 6. 7. budeme mít ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný odpočinek!

Stejně jako loňské a předloňské nevěsty, budou moci i nevěsty 2019 soutěžit o letecký zájezd pro 2 s cestovní kanceláří Firo-tour! Cílovou destinaci ještě 100% neznáme, ale určitě to bude stát za to ;-).

Na mezinárodním veletrhu INTERBRIDE v Düsseldorfu jsme pro vás vybírali nové kolekce svatebních a plesových šatů. Již v létě se můžete například těšit na luxusní svatební šaty značky Herve Paris.