Blog

 

Na našem FB profilu právě vybíráme novou tvář našeho studia pro rok 2019. Jedna z 8 dívek (s nejvyšším počtem lajků) pro nás nafotí novou kolekci svatebních a plesových šatů. Odměnou ji za to bude možnost půjčit si jakékoliv svatební, či plesové šaty zcela zdarma. Získá také slevu na další sortiment.

Hledáte plesové, nebo společenské šaty za super ceny? A už jste navštívila Outlet Karolína v Jaltské ulici 1 v Karlových Varech? Pokud ne, tak se tam určitě zastavte. Kromě výprodeje společenské módy tam (krátké společenské od 350 Kč, dlouhé plesové od 1000 Kč) najdete také široký sortiment dámských doplňků a také výběr z dětské společenské módy.

Je tu další rok a s ním i čas vybrat novou "Tvář Studia Karolína", která s námi nafotí nové kolekce svatebních a plesových šatů. Odměnou ji za to budou nejen fotky, ale také možnost zapůjčení svatebních nebo plesových šatů dle vlastního výběru ZDARMA a slevy na ostatní sortiment.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům a zákaznicím veselé Vánoce a šťastný vstup do roku 2019.

Protože už došlo k jednomu nedorozumění, rádi bychom vás upozornili na to, že Studio Karolína v Karlových Varech - Drahovicích (Vítězná 45) stále pokračuje v provozu - prodej a půjčovna svatebních, plesových a společenských šatů, pánských obleků a prodej dámské konfekce. V Jaltské 1, v centru Karlových Varů, najdete NOVOU POBOČKU - Karolína outlet...

Milé nevěsty, nezapomeňte, že máte šanci VYHRÁT LETECKÝ ZÁJEZD od FIRO-tour pro 2! Stačí si ve Studiu Karolína půjčit svatební šaty, přijít na slavnostní slosování, které proběhne začátkem roku 2019 na Zámek Lužec - Spa a wellness hotel a držet si palce ;-).