Blog

 

INFORMACE pro "naše nevěsty 2019"
Vzhledem k aktuální situaci a opatřením vlády bohužel musíme chystaný 3. slavnostní večer Studia Karolína, který měl proběhnout 3. dubna 2020 na Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ZRUŠIT.

Vážené zákaznice a zákazníci,
Studio Karolína bude z rozhodnutí vlády do 24. 3. UZAVŘENO. Můžete nás kontaktovat na telefonní čísle 721 520 573 v pracovní dny od 10:00 do 17:00. Změny termínů a další záležitosti s vámi rádi vyřešíme individuálně.
Děkujeme za pochopení.

Na našem FB profilu právě vybíráme novou tvář našeho studia pro rok 2020. Jedna z 6 dívek (s nejvyšším počtem lajků) pro nás nafotí novou kolekci svatebních a plesových šatů. Odměnou ji za to bude možnost půjčit si jakékoliv svatební, či plesové šaty zcela ZDARMA Získá také slevu na další sortiment.

Je TO tu! Vybíráme další "Tvář Studia Karolína", která s námi nafotí nové kolekce svatebních a plesových šatů. Odměnou ji za to budou nejen fotky, ale také možnost zapůjčení svatebních nebo plesových šatů dle vlastního výběru ZDARMA a slevy na ostatní sortiment.

V úterý 10. prosince pro vás chystáme VELKÝ VÝPRODEJ! Jen v tento jediný den budete moci ve Studiu Karolína získat SLEVU 50 % na celý sortiment bižuterie a svatebních dekorací! Můžete tak za skvělou cenu vybrat dárek pro své blízké nebo udělat radost sobě. To ale není vše.

Vážení zákazníci, v pondělí 28. 10. (Den vzniku samostatného československého státu) bude mít Studio Karolína ZAVŘENO. Přejeme vám krásný prodloužený víkend.