Blog

 

Ve svátek 8. května a v sobotu 9. května bude mít studio Karolína ZAVŘENO. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 11. května.

Milé nevěsty, odpovídáme na váš častý dotaz. ANO, zkoušíme svatební šaty a to v souladu se všemi předpisy, které jsme konzultovali s Krajskou hospodářskou komorou.

Vážené zákaznice a zákazníci, s radostí oznamujeme, že v uvolňování vládních opatření proti koronaviru spadáme do druhé vlny a můžeme otevřít od pondělí 27. dubna. Otevírací doba zůstane stejná, jako byla před uzavřením. Kromě zvýšených nároků na dodržování osobní hygieny a častější desinfekce nebude provoz nijak omezen.

INFORMACE pro "naše nevěsty 2019"
Vzhledem k aktuální situaci a opatřením vlády bohužel musíme chystaný 3. slavnostní večer Studia Karolína, který měl proběhnout 3. dubna 2020 na Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ZRUŠIT.

Vážené zákaznice a zákazníci,
Studio Karolína bude z rozhodnutí vlády do odvolání UZAVŘENO. Můžete nás kontaktovat na telefonní čísle 721 520 573 v pracovní dny od 10:00 do 17:00. Změny termínů a další záležitosti s vámi rádi vyřešíme individuálně.
Děkujeme za pochopení.

Na našem FB profilu právě vybíráme novou tvář našeho studia pro rok 2020. Jedna z 6 dívek (s nejvyšším počtem lajků) pro nás nafotí novou kolekci svatebních a plesových šatů. Odměnou ji za to bude možnost půjčit si jakékoliv svatební, či plesové šaty zcela ZDARMA Získá také slevu na další sortiment.

Je TO tu! Vybíráme další "Tvář Studia Karolína", která s námi nafotí nové kolekce svatebních a plesových šatů. Odměnou ji za to budou nejen fotky, ale také možnost zapůjčení svatebních nebo plesových šatů dle vlastního výběru ZDARMA a slevy na ostatní sortiment.