Blog

 

rádi bychom vás upozornili, že o svátcích 5. a 6. 7. budeme mít ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný odpočinek!

Stejně jako loňské a předloňské nevěsty, budou moci i nevěsty 2019 soutěžit o letecký zájezd pro 2 s cestovní kanceláří Firo-tour! Cílovou destinaci ještě 100% neznáme, ale určitě to bude stát za to ;-).

Na mezinárodním veletrhu INTERBRIDE v Düsseldorfu jsme pro vás vybírali nové kolekce svatebních a plesových šatů. Již v létě se můžete například těšit na luxusní svatební šaty značky Herve Paris.

Od pátku 19. 4. do pondělí 22. 4. budou mít naše pobočky ZAVŘENO. Opět se na vás budeme těšit v úterý 23. 4.

Velký jarní úklid v Karolíně a Karolínce! Od úterý do čtvrtka 16.-18.4.2019 máte jedinečnou možnost zakoupit veškeré naše zboží se slevou 30 %!

Přijmeme prodavačku do pobočky Studia Karolína - Outlet v Jaltské ulici v Karlových Varech.

Všechny nevěsty, které si u nás v loňském roce půjčily, nebo koupily svatební šaty, měly možnost se zúčastnit Slavnostního večera na zámku Lužeč, kde jsme rozdávali ceny od našich partnerů. Večerem provázela známá herečka Bára Štěpánová a nechyběl ani malý doprovodný program.

Je dohlasováno! Tváří Studia Karolína pro rok 2019 se stala krásná Pavlína Brejchová, které "předala vládu" Tvář 2018 Markéta Kovářová na Slavnostním večeru Studia Karolína, který proběhl 29. března na Zámku Lužec.

Na našem FB profilu právě vybíráme novou tvář našeho studia pro rok 2019. Jedna z 8 dívek (s nejvyšším počtem lajků) pro nás nafotí novou kolekci svatebních a plesových šatů. Odměnou ji za to bude možnost půjčit si jakékoliv svatební, či plesové šaty zcela zdarma. Získá také slevu na další sortiment.