Svatební šaty Karlovy Vary - půjčovna, prodej

Studio Karolína v Karlových Varech nabízí rozmanitou kolekci svatebních šatů v rámci půjčovny i k prodeji. Vyberte si svatební šaty od světově nejproslulejších svatebních návrhářů pod značkou Pronovias a dalších značek z rodiny Pronovias jako White One, St. Patrick a Ladybird, ke kterým vám dáme OBLEK ZDARMA. Najdete u nás ale i svatební šaty od dalších významných výrobců: Gino Cerruti, Enzoani, Morilee a mnoha dalších, u kterých jsme nyní sjednotili cenu půjčovného na 8 990 Kč!

Rezervujte si termín pro zkoušku šatů na čísle 721 520 573. Za zkoušku svatebních šatů se u nás neplatí ŽÁDNÝ POPLATEK!  Kde nás najdete >>

Nebo požádejte o termín zkoušky online... Stačí vyplnit své kontaktní údaje, vybrat termín a čas, který by se vám hodil a my vám ho do 24 hodin (v pracovních dnech) potvrdíme, nebo navrhneme alternativní možnosti: 

UPOZORNĚNÍ: Na zkoušku s sebou můžete vzít maximálně 3 další osoby. Chcete-li s sebou vzít větší skupinu, rezervujte si VIP zkoušku, při níž budete mít celý salon jen pro sebe.