Svatební šaty White One

Ve Studiu Karolína najdete svatební šaty od značky White One, která patří do rodiny Pronovias Group - nejproslulejších návrhářů svatební módy na světě! Přináší luxusní, mladistvé a svěží svatební šaty podle nejnovějších trendů.

NOVINKY Z KOLEKCE 2024

Svatební šaty White One Boney (vel. 34) 

Svatební šaty White One Boogie (vel. 32)

Svatební šaty White One Hartman (vel. 38) 

Svatební šaty White One Rodgers (44)

Svatební šaty White One Supreme (vel. 32)

Svatební šaty White One Tiga (vel. 34) 

Svatební šaty White One Viva (vel. 34) 

Svatební šaty White One Womack (vel. 48) 

Svatební šaty White One Yazoo (vel. 32) 


Svatební šaty ANPU | WHITE ONE

Lehké šaty ANPU od White One áčkového střihu z měkkého tylu s třpytivými flitry, sexy živůtkem a sukní s mírně nařaseným pasem. Skvělá volba pro romantické nevěsty s velikostí 38.

Svatební šaty DAZZLING | WHITE ONE

Ikonické šaty DAZZLING áčkového střihu s bohatou výšivkou kolem pasu, krajkovými zády a řaseným výstřihem. V Karolíně je najdete ve velikosti 46.

Svatební šaty ENTICEMENT | WHITE ONE

Bohémské / vintage tylové a krajkové svatební šaty střižené do A s výstřihem do V a hlubokými zády. V Karolíně ve velikosti 40.

Svatební šaty ISHK | WHITE ONE

ISHK jsou svatební šaty s velkou dávkou sex-appealu! Jemný živůtek a rozparek až po stehna vytváří naprosto smyslný svatební vzhled. V Karolíně najdete tyto šaty ve velikosti 40.

Svatební šaty MAYA | WHITE ONE

Vzpomínáte si na princeznovské svatební šaty, o kterých jste vždy snila? To jsou ty šaty - Maya! Uchvátí vás měkkou sukní vrstvenou z tylu a krajkovým živůtkem posetým světlými flitry. Hluboká záda do V dotvářejí klasický pohádkový vzhled. V Karolíně je najdete ve velikosti 40 a také 44.

Svatební šaty MIDNIGHT | WHITE ONE

Svatební šaty Midnight od White One pro vás máme v Karolíně ve velikosti 36.

Svatební šaty MODEST | WHITE ONE

Další svatební šaty z dílny španělské značky White One najdete v Karolíně ve velikosti 34.

Svatební šaty REFINE | WHITE ONE

Úchvatné svatební šaty Refine s krajkovým živůtkem a bohatou tylovou sukní od White One najdete v Karolíně ve velikosti 38,.

Svatební šaty SATINY | WHITE ONE

Svatební šaty Satiny od White One skvěle padnou i nevěstám s plnějšími tvary. V Karolíně je najdete ve velikosti 42 a 46.

Svatební šaty SPLENDOUR | WHITE ONE

Svatební šaty Splendour od White One představují skvělé spojení krajkového živůtku a éterické tylové sukně. V Karolíně čekají na nevěsty s velikostí 42.

Svatební šaty SUNLIGHT | WHITE ONE

Svatební šaty z tylu a kajky se splývavou sukní a trendově zakulacenými zády. Živůtek je lemován velkou květinovou krajkou a korálky. Korálky zdobí také ramínka, která něžně překrývají ramena. Tylová sukně je posypaná třpytkami. Šaty Sunlight se budou perfektně hodit pro venkovní svatbu nebo svatbu za teplého počasí. V Karolíně je pro vás máme ve velikosti 38.

Svatební šaty TAYRI | WHITE ONE

Poznejte romantické svatební šaty TAYRI ve velikosti 42 s neuvěřitelným, bohatě strukturovaným krajkovým živůtkem a vlajícími zvonovými rukávy, které lze na večírek odepnout. Vysoký pas vytváří prodlouženou siluetu a lichotí bříšku a stehnům.

Kde nás najdete?

Studio Karolína, Vítězná 45, Karlovy Vary

Rezervujte si termín pro zkoušku šatů na čísle 721 520 573. Za zkoušku svatebních šatů se u nás neplatí ŽÁDNÝ POPLATEK! 

Nebo požádejte o termín zkoušky online... Stačí vyplnit své kontaktní údaje, vybrat termín a čas, který by se vám hodil a my vám ho do 24 hodin (v pracovních dnech) potvrdíme, nebo navrhneme alternativní možnosti: 

UPOZORNĚNÍ: Na zkoušku s sebou můžete vzít maximálně 3 další osoby. Chcete-li s sebou vzít větší skupinu, rezervujte si VIP zkoušku, při níž budete mít celý salon jen pro sebe.