Svatební šaty White One

Novinkou roku 2022 ve Studiu Karolína je nová značka svatebních šatů White One, která patří pod Pronovias Group. Přináší luxusní, mladistvé a svěží svatební šaty podle nejnovějších trendů. První modely jsou již skladem a další budou následovat.

Svatební šaty ANPU | WHITE ONE

Lehké šaty ANPU od White One áčkového střihu z měkkého tylu s třpytivými flitry, sexy živůtkem a sukní s mírně nařaseným pasem. Skvělá volba pro romantické nevěsty s velikostí 38.

Svatební šaty DAZZLING | WHITE ONE

Ikonické šaty DAZZLING áčkového střihu s bohatou výšivkou kolem pasu, krajkovými zády a řaseným výstřihem. V Karolíně je najdete ve velikosti 46.

Svatební šaty ENTICEMENT | WHITE ONE

Bohémské / vintage tylové a krajkové svatební šaty střižené do A s výstřihem do V a hlubokými zády. V Karolíně ve velikosti 40.

Svatební šaty ISHK | WHITE ONE

ISHK jsou svatební šaty s velkou dávkou sex-appealu! Jemný živůtek a rozparek až po stehna vytváří naprosto smyslný svatební vzhled. V Karolíně najdete tyto šaty ve velikosti 40.

Svatební šaty MAYA | WHITE ONE

Vzpomínáte si na princeznovské svatební šaty, o kterých jste vždy snila? To jsou ty šaty - Maya! Uchvátí vás měkkou sukní vrstvenou z tylu a krajkovým živůtkem posetým světlými flitry. Hluboká záda do V dotvářejí klasický pohádkový vzhled. V Karolíně je najdete ve velikosti 40.

Svatební šaty MIDNIGHT | WHITE ONE

Svatební šaty Midnight od White One pro vás máme v Karolíně ve velikosti 36.

Svatební šaty MODEST | WHITE ONE

Další svatební šaty z dílny španělské značky White One najdete v Karolíně ve velikosti 34.

Svatební šaty REFINE | WHITE ONE

Úchvatné svatební šaty Refine s krajkovým živůtkem a bohatou tylovou sukní od White One najdete v Karolíně ve velikosti 38,.

Svatební šaty SATINY | WHITE ONE

Svatební šaty Satiny od White One skvěle padnou i nevěstám s plnějšími tvary. V Karolíně je najdete ve velikosti 42 a 46.

Svatební šaty SPLENDOUR | WHITE ONE

Svatební šaty Splendour od White One představují skvělé spojení krajkového živůtku a éterické tylové sukně. V Karolíně čekají na nevěsty s velikostí 42.

Svatební šaty SUNLIGHT | WHITE ONE

Svatební šaty z tylu a kajky se splývavou sukní a trendově zakulacenými zády. Živůtek je lemován velkou květinovou krajkou a korálky. Korálky zdobí také ramínka, která něžně překrývají ramena. Tylová sukně je posypaná třpytkami. Šaty Sunlight se budou perfektně hodit pro venkovní svatbu nebo svatbu za teplého počasí. V Karolíně je pro vás máme ve velikosti 38.

Svatební šaty TAYRI | WHITE ONE

Poznejte romantické svatební šaty TAYRI ve velikosti 42 s neuvěřitelným, bohatě strukturovaným krajkovým živůtkem a vlajícími zvonovými rukávy, které lze na večírek odepnout. Vysoký pas vytváří prodlouženou siluetu a lichotí bříšku a stehnům.

Kde nás najdete?

Studio Karolína, Vítězná 45, Karlovy Vary

Rezervujte si termín pro zkoušku šatů na čísle 721 520 573. Za zkoušku svatebních šatů se u nás neplatí ŽÁDNÝ POPLATEK! 

Nebo požádejte o termín zkoušky online... Stačí vyplnit své kontaktní údaje, vybrat termín a čas, který by se vám hodil a my vám ho do 24 hodin (v pracovních dnech) potvrdíme, nebo navrhneme alternativní možnosti: