Svatební šaty Pronovias, Karlovy Vary

Pronovias je prémiový výrobce svatebních šatů původem ze španělské Barcelony, který nabízí několik prestižních značek. Patří k největším dodavatelům svatebních šatů na světě. Kolekce značky Pronovias představuje ten nejvyšší standard, které mohou nevěsty na světě najít. Nyní najdete svatební šaty Pronovias i v Karlových Varech, ve svatebním a módním salónu Karolína. Podívejte se na aktuální modely:

NEPŘEHLÉDNĚTE: Vyberte si v Karolíně svatební šaty od Pronovias a dostanete od nás oblek pro ženicha ZDARMA. Více o nabídce >>

Nová kolekce svatebních šatů PRONOVIAS 2024

PRONOVIAS ATHOS

Princeznovské šaty ATHOS skvěle padnou nevěstám s velikostí 36.

PRONOVIAS CHILOE

Svatební šaty Chiloe od Pronovias pro vás máme ve velikosti 42.

PRONOVIAS CRIMSON

Crimson patří k novinkám, které najdete nově v Karolíně. Jsou pro vás připraveny ve velikosti 32.

PRONOVIAS FEME

Úchvatně minimalistické svatební šaty Feme od Pronovias pro vás máme ve velikosti 38.

PRONOVIAS FLORES

Svatební šaty FLORES mohou vyzkoušet nevěsty s velikostí 32.

PRONOVIAS KEA

Šaty Kea od Pronovias mohou již nyní v Karolíně zkoušet nevěsty s velikostí 38.

PRONOVIAS MILANIS

Svatební šaty MILANIS ve velikosti 32 najdete už nyní v Karolíně.

PRONOVIAS OHRID

Svatební šaty OHRID máme v Karolíně pro nevěsty s velikostí 34.

PRONOVIAS ROMAN

Svatební šaty Roman jsou jako dělané pro nevěsty s velikostí 32.

PRONOVIAS SAMANI

Svatební šaty SAMANI jsou u nás přichystané pro nevěsty hned ve 2 velikostech: 32 a 42.

PRONOVIAS TAHOE

Svatební šaty TAHOE pro vás v Karolíně máme ve velikosti 36.

PRONOVIAS TANGIRI

Krajkové svatební šaty Tangiri od Pronovias jsou již skladem v Karolíně ve velikosti 34.

PRONOVIAS PRIVÉE PLATINUM

Svatební šaty Platinum z kolekce Pronovias Privée patří k těm nejlepším, které v kolekci 2024 najdete. Tento TOP model najdete v Karolíně ve velikosti 36.

Kolekce svatebních šatů PRONOVIAS 2023

PRONOVIAS AMY

AMY od Pronovias jsou splývavé šaty s romantickým BOHO nádechem vyrobené z ekologicky udržitelného žoržetu. Mají výstřihe do V, trendy hranatá záda a špičatý pas, který prodlužuje siluetu. Odepínací rukávy s krajkovými vsadkami umožňují nevěstě proměnit svůj vzhled z obřadu na afterparty. V Karolíně ve velikosti 38.

PRONOVIAS ANTIOPE

Svatební šaty Antiope od Pronovvias - mistrovské dílo s elegantními špagetovými ramínky, vypasovaným pasem, nízkoobjemovou sukní a volným výstřihem - "vodou". V Karolíně připraveny pro nevěsty ve velikosti 36.

PRONOVIAS ARENAL

ARENAL jsou lehké, éterické šaty od Pronovias z lehkého tylu a jemné krajkové aplikace, která zdobí šaty od živůtku až po horní část sukně. Tvarující vnitřní košíčky a měkké nabírání kolem pasu umocňují ženskost. V Karolíně na něvěsty čekají ve velikosti 34.

PRONOVIAS AUBREY

Svatební šaty Aubrey od Pronovias jsou minimalistické šaty "mořské panny" s jednoduchým korzetem a odhalenými zády s bohatým zdobením. Efekt podtrhují smyslná spadlá ramínka a elegantní vlečka. V Karolíně ve velikosti 34.

PRONOVIAS PRIVÉE BARBARA

Svatební šaty Barbara z nejvyšší kolekce Pronovias Privée charakterizují linie z jemných, lesklých listů, které lemují výstřih, živůtek a nadýchanou princeznovskou sukni. V Karolíně je najdete ve velikosti 38.

PRONOVIAS FIANNA

Svatební šaty Fianna od Pronovias mají áčkový střih. Mají velkorysou sukni s kapsami a bohatý krajkový živůtek, který se táhne přes boky a vytváří prodlouženou siluetu. V Karolíně je najdete ve velikosti 40.

PRONOVIAS PRIVÉE FLAMENCA

Třpytivé tylové společenské šaty Flamenca z kolekce Pronovias Privée s peřím a abstraktní výšivkou najdete v Karolíně ve velikosti 36. Smyslný živůtek s hlubokým výstřihem je podpořený vsadkami z nahého tylu a košíčky. Elegantní ramínka jsou zdobena korálky. Mimořádně dlouhá vlečka dodává šatům velkolepý efekt.

PRONOVIAS FRIDA

Frida - tyto velmi moderní a módní šaty z pružného šifonu a krajky doplňuje sexy sukně s rozparkem. V Karolíně jsou pro vás připraveny ve velikosti 38.

PRONOVIAS PRIVÉE HANNAH

Dechberoucí svatební šaty provedené v třpytivém tylu a bohaté krajce - to jsou šaty k exkluzivní kolekce Pronovias Privée. Texturní výšivka na živůtku evokuje "tapisériový" vzor, který se vlní přes výstřih, ramena a záda a je zvýrazněn opulentními perleťovými korálky v pase. V Karolíně na vás čekají ve velikosti 34.

PRONOVIAS IMANI

Romantické svatební šaty Imani od Pronovias najdete v Karolíně ve velikosti 34.

PRONOVIAS KATINKA

Svatební šaty Katinka od Pronovias evokují lehkost a ženskost. Jsou vyrobené z pružného šifonu s bohatým, krajkovým živůtkem. Mají odepínatelné rukávy a push-up košíčky. Záda jsou zakončena krytými knoflíky. V Karolíně si je můžete vyzkoušet ve velikosti 36.

PRONOVIAS KAYA

Tyto ultraelegantní šaty mořské panny najdete v Karolíně pod jménem Kaya ve velikosti 36. Jsou ušité z prvotřídního krepu a efektní krajky. Sbíraná ramena a boční vsadky tvarují siluetu s grácií, zatímco zadní část s odhalenými zády dodává šatům smyslný rozměr.

PRONOVIAS LIBERTY

Jednoduché svatební šaty z průsvitného tylu zdobené jemnými květinovými nášivkami. Objem sukně kontrastuje s vypasovaným živůtkem s dlouhými, úzkými rukávy. Šaty LIBERTY mají romantický vzhled, který je zároveň moderní a módní. V Karolíně ve velikosti 40.

PRONOVIAS MADISON

MADISON jsou kouzelné svatební šaty s Áčkovou sukní z měkkého, udržitelně vyrobeného krepu a krajkového živůtku. Stylové detaily zahrnují ženský výstřih a zadní linii s vroubkovaným lemováním, vlnité zvonové rukávy a zakryté knoflíky na zádech. V Karolíně ve velikosti 38.

PRONOVIAS MARISA

Extrémně okouzlující šaty jsou ušité z měkkého krepu. Mají odvážné prostřihy překryté bohatou krajkou. Nechybí ani hluboký srdíčkový výstřih a rafinovaně odhalená záda. Dlouhou vlečku zakončuje luxusní krajka. V Karolíně ve velikosti 38.

PRONOVIAS MARLOW

Extrémně jemné šaty ve stylu mořské panny z ekologicky vyrobeného žoržetu. Smyslný živůtek je zdobený 3D květinovou nášivkou a korálky. Nechybí ani vlečka lemovaná bohatou, vroubkovanou krajkou. V Karolíně je pro vás máme ve velikosti 42.

PRONOVIAS MERRY

Svatební šaty Merry od Pronovias jsou elegantní a moderní šaty střihu "mořské panny" z měkkého krepu a úžasné krajky. Hluboký výstřih, odhalená záda a špičatý pas pomáhají vytvořit sexy prodlouženou siluetu. Ke krásnému dekoltu pomáhají push-up košíčky s kosticemi. V Karolíně ve velikosti 34.

PRONOVIAS PRIVÉE MICHEALA

Svatební šaty Micheala z nejvyšší kolekce Pronovias Privée jsou šaty v áčkového střihu, které kombinují třpytivý tyl, geometrické korálky, krajku a květinové ozdoby do jednoduše úžasného svatebního vzhledu. S velmi nízkým zadním dílem ve tvaru V lemovaným flitrovými pásky a objemnou vrstvenou sukní nenechají nikoho z přihlížejících chladným. Nabízíme je ve velikosti 38.

PRONOVIAS SKELLIG

SKELLIG jsou elegantní, moderní svatební šaty z tylu a korálků. Živůtek je posetý drobnými perličkami a stříbrnými kapičkami, zatímco kontrastní sukně vytváří dojem nadýchaného oblaku z vrstveného tylu. V Karolíně ve velikosti 32.

PRONOVIAS LAVINIA

Svatební šaty LAVINIA od Pronovias jsou elegantní šaty áčkového střihu složené z vrstvené tylové sukně a krajkového živůtku posetého jemnými korálky. Krajkový vzor se vlní kolem krku a zadní linie a přes boky a vytváří prodlouženou siluetu. Push-up košíčky pomáhají vytvořit krásný dekolt. V Karolíně ve velikosti 42.

PRONOVIAS PHOENIX

Mimořádně ženské pohádkové šaty Phoenix od Pronovias s korzetovým živůtkem a plnou sukní ze třpytivého tylu pro vás v Karolíně máme ve velikosti 38. Hluboký, srdíčkový výstřih a odhalené kostice S košíčky push-up vytvářejí romantický vzhled. Krajka přes pas a boky pomáhá prodloužit siluetu.

PRONOVIAS ZANDRA

Svatební šaty Zandra od Pronovias jsou synonymem pro jedinečný styl vytvořený z krajky a organzových vodopádových volánků. Objem sukně kontrastuje se smyslným živůtkem korzetového vzhledu se spadlými rameny a hlubokým výstřihem podpořeným nahým tylem a košíčky. Jsou to jednoduše úžasné šaty pro vysoce módní nevěstu. V Karolíně ve velikosti 40.

PRONOVIAS ZIRCON

Svatební šaty Zircon od Pronovias s nádechem vintage romantiky.  Nádherná celoplošná krajka, odepínací spadlé rukávy, smyslná sukně s rozparkem překrytá průhlednou tylovou vrstvou, výstřih i záda do V... V Karolíně ve velikosti 40.


ALBATRE

Svatební šaty Albatre od Pronovias najdete v Karolíně ve velikosti 34.

BAOBABS

Svatební šaty Baobabs najdete v Karolíně hned 2x: ve velikosti 34 a 40. 

BARRY

Svatební šaty Barry od Pronovias ve velikosti 38. 

BERNADETTE

Svatební šaty Pronovias Bernadette najdete v našem studiu ve velikosti 38.

BOHOL

Úžasné svatební šaty Bohol s odepínací zdobenou vlečkou najdete v Karolíně ve velikosti 38.


CLOE

Svatební šaty Cloe máme ve velikosti 38.

DALGO

Svatební šaty Dalgo nabízíme ve velikosti 38.

DANAKIL

Danakil - luxusní svatební šaty od Pronovias si u nás můžete vyzkoušet ve velikosti 40.

DOMINIQUE

Svatební šaty Dominique v princeznovské stylu s rozparkem máme pro naše nevěsty ve velikosti 34.

GEYSER

Svatební šaty Geyser si můžete vypůjčit ve velikosti 40.

GRANVILLE

Splývané sexy svatební šaty Granville pro vás máme ve velikost 34.

HYPERION

Šaty nazvané Hyperion jsme pro vás u Pronovias objednali ve velikosti 36. Přijďte si je vyzkoušet.

HOPKINS

Svatební šaty Hopkins z nejvyšší kolekce Pronovias Privée najdete v Karolíně ve velikosti 34.

CHARISSE

Podmanivé svatební šaty s rozparkem můžete mít ve velikosti 38.

IXION

Svatební šaty Ixion najdete v Karolíně ve velikosti 36.

KATSURA

Svatební šaty Katsura nabízíme ve velikosti 40

MILLER

Oblíbené svatební šaty Miller v boho stylu s hlubokým výstřihem a zády do V u nás ve velikosti 36.

MIMOSA

Elegantní svatební šaty Mimosa si u nás můžete vyzkoušet ve velikosti 40.

MIRIHI

Svatební šaty Mirihi  pro vás máme v nabídce ve velikosti 50.

MOHER

Svatební šaty Moher od Pronovias jsou nově v salonu Karolína v Karlových Varech ve velikosti 40.

MURDO

Murdo - krásné svatební šaty s dlouhou vlečkou najdete v naší nabídce ve velikosti 46.

PANJIN

Svatební šaty Panjin podtrhnou krásnou postavu. V Karolíně k dispozici ve velikosti 36.

PARIA

Minimalistické a přesto dechberoucí... To jsou svatební šaty PARIA z dílny Pronovias. Další ze žhavých novinek v Karolíně (ve vel. 36). 

MOGRA

Další úchvatné šaty z dílny Pronovias máme ve velikosti 38.

VALENSOLE

Svatební šaty Valensole s bohatou sukní a štrasovými ramínky v Karolíně ve velikosti 36.

VERDON

Verdon jsou další ze svatebních šatů Pronovias, které u nás najdete. Máme je ve velikosti 36.

Kde nás najdete?

Studio Karolína, Vítězná 45, Karlovy Vary

Rezervujte si termín pro zkoušku šatů na čísle 721 520 573. Za zkoušku svatebních šatů se u nás neplatí ŽÁDNÝ POPLATEK! 

Nebo požádejte o termín zkoušky online... Stačí vyplnit své kontaktní údaje, vybrat termín a čas, který by se vám hodil a my vám ho do 24 hodin (v pracovních dnech) potvrdíme, nebo navrhneme alternativní možnosti: 

UPOZORNĚNÍ: Na zkoušku s sebou můžete vzít maximálně 3 další osoby. Chcete-li s sebou vzít větší skupinu, rezervujte si VIP zkoušku, při níž budete mít celý salon jen pro sebe.