Slavnostní večer Studia Karolína na zámku Lužec pro nevěsty 2017

18.12.2017

V pátek 8. prosince 2017 jsme u příležitosti 21. narozenin našeho studia uspořádali slavnostní večer pro všechny nevěsty, které si u nás během roku 2017 zapůjčily svatební šaty. Akce se konala v krásných prostorách Královské restaurace Spa hotelu Zámek Lužec. Hosty zde osobně přivítal i ředitel hotelu Tomáš Vrána. Večerem provázela známá moderátorka Gábina Partyšová, která akci zahajovala společně s majitelkou salonu Ninou Starkovou. Pro hosty byl připraven malý kulturní program prokládaný losováním o krásné ceny. Zlatým hřebem večera bylo losování o víkendový letecký zájezd do Paříže pro 2 osoby od cestovní kanceláře Firo-tour.

Na programu móda, tanec, zpěv ...

Program zahajovala přehlídka společenských a plesových šatů. Modelky z agentury Veronique předvedly ukázku z nejnovější kolekce Studia Karolína. Následovalo pěvecké vystoupení Kristýny Riljákové v doprovodu pianisty Františka Nedvěda, rozhovor se spisovatelkou Gabrielou Čanigovou a ukázka aktuálních trendů v líčení. Program pokračoval přehlídkou svatebních šatů pro sezonu 2018. Jako poslední vystoupili tanečníci Karolína Plná a Filip Horák z tanečního klubu D-team Karlovy Vary, kteří předvedli latinsko-americké tance. Celý program zakončil diskotékou DJ Mike, který se staral o ozvučení celého večera.

Letecký zájezd do Paříže a spousta dalších cen

Během večera bylo rozdáno mnoho cen, které věnovalo nejen Studio Karolína, ale také partneři: obchod s přírodní kosmetikou Czech BIO Karlovy Vary, Spa hotel Zámek Lužec, DJ Mike, Gabriela Čanigová a kosmetický salon Mám se ráda. Žádná z přítomných nevěst, neodešla s prázdnou. Hlavní cenu - dárkový voucher na letecký zájezd do Paříže pro 2 osoby převzala vítězka Tereza Valvodová z rukou generálního ředitele CK Firo-tour Romana Fiska a jeho manželky. Kytici pro výherkyni připravilo Flora Centrum Karlovy Vary.

O výborné občerstvení se během večera starala restaurace hotelu Zámek Lužec. Sladké dobroty dodala také kavárna Bonjour Karlovy Vary a Domácí dobroty od Anežky. Ovoce a zeleninu zajistila společnost SEOS Fruit Karlovy Vary. Nechyběl ani slavnostní přípitek od Jan Becher - Karlovarská Becherovka.

Celým večerem se nesla příjemná a uvolněná atmosféra. Obdobnou akci jistě připravíme i příští rok pro nevěsty 2018!

Děkujeme všem hostům, účinkujícím a partnerům.

Tým Studia Karolína