Udělejte ze svatby královský zážitek na Zámku Lužec

09.11.2017

Svatba bývá nejkrásnějším dnem v životě. Proč z ní tedy neudělat zážitek vskutku královský? V prostředí, kde se historie ukrývá v každém koutku, kde každá chvíle má své kouzlo, kde si budete chtít říct své ANO a kde najdete tým, který vám s chutí pomůže splnit vaše přání a zorganizovat váš nezapomenutelný den podle vašich představ. Spa & Wellness Hotel Zámek Lužec je, milé nevěsty, právě tím místem, o kterém jste snily.

O zámku Lužec

Zámek Lužec najdete asi 15 km od Karlových Varů směrem na Nejdek. Byl postaven počátkem 20. století jako nový lovecký zámek. V pozdějších letech sloužil jako sanatorium, letní prezidentská rezidence a po revoluci také jako hotel s restaurací. Nová éra tohoto sídla se začala psát v roce 2014, kdy se po rozsáhlé rekonstrukci otevřelo široké veřejnosti jako Spa & Wellness Hotel Zámek Lužec ****.

Co vám může tento luxusní hotel nabídnout?

Spa & Wellness Hotel Zámek Lužec najdete na klidném místě uprostřed lesů avšak na dosah Karlovým Varům. Je to místo jako stvořené pro relaxační pobyty i akce všeho druhu včetně svateb.

  • 63 nekuřáckých pokojů (TV, Wi-Fi, telefon s přímou volbou, trezor)

  • Spa & Wellness centrum (bazén, sauny, masáže, vodní procedury apod.)

  • Královskou restauraci a Středověkou krčmu s nabídkou vybraných jídel podle tradičních receptur

  • Konferenční místnosti a patřičné zázemí pro akce všeho druhu

  • Bezplatné parkoviště

Svatební obřady, hostiny, party

Pokud hledáte pro svou svatbu výjimečné místo, pak jste na Lužci správně. Krásný zámecký interiér i zahrada dodají vašemu svatebnímu obřadu, hostině i večerní party ten pravý lesk. Skvělý dojem podpoří profesionální personál, který se postará o bezchybné svatební menu i servis. Pověstnou třešničkou pak bude svatební noc v některém z luxusních zámeckých pokojů.

Více informací najdete na webu www.zamek-luzec.cz.