Blog

 

Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům a zákaznicím veselé Vánoce a šťastný vstup do roku 2019.

Protože už došlo k jednomu nedorozumění, rádi bychom vás upozornili na to, že Studio Karolína v Karlových Varech - Drahovicích (Vítězná 45) stále pokračuje v provozu - prodej a půjčovna svatebních, plesových a společenských šatů, pánských obleků a prodej dámské konfekce. V Jaltské 1, v centru Karlových Varů, najdete NOVOU POBOČKU - Karolína outlet...

Milé nevěsty, nezapomeňte, že máte šanci VYHRÁT LETECKÝ ZÁJEZD od FIRO-tour pro 2! Stačí si ve Studiu Karolína půjčit svatební šaty, přijít na slavnostní slosování, které proběhne začátkem roku 2019 na Zámek Lužec - Spa a wellness hotel a držet si palce ;-).

Vážené zákaznice, i přes to, že ve státní svátek 28. 9. bude Studio Karolína zavřené, v sobotu 29. 9. se na vás budeme od 9 do 12 hodin těšit, jako každou jinou sobotu. Pro objednávky zkoušek šatů na 29.9. nás kontaktujte na telefonním čísle: 721 520 573.

Blíží se nejen sezóna plesů, ale také tanečních kurzů a celé řady společenských událostí! Buďte na ně, milé dámy, připraveny. Přijďte si do Karolíny vybrat z nové kolekce dámské konfekce (prodej), která zahrnuje i spoustu modelů "malých" společenských šatů a šatů do tanečních!